Speváčka Marika Gombitová (66) už pred nejakým časom ukázala, že nemá problém s jemnými úpravami svojej tváre, keď sa na spomienkovom koncerte Mekyho Žbirku († 69) koncom októbra ukázala s výrazne omladeným vzhľadom.

Legendárna Marika Gombitová začala po dlhých rokoch v ústraní komunikovať so svojimi vernými fanúšikmi cez sociálne siete. Neraz sa s nimi podelí o momenty zo svojho života a inak to nie je ani teraz. Celá natešená povedala, že si aj ona s pribúdajúcim vekom rada dopomôže modernou medicínou, ktorá zakryje všetky chybičky a zlepší to, čo už telo nezvláda.

A tak si to s problémami so zrakom namierila rovno na prestížnu očnú kliniku v Košiciach, kde sa o ňu dobre postarali. „Moje veľké ďakujem patrí MUDr. Františkovi Daboczimu a jeho skvelému tímu za jeho predovšetkým ľudský a profesionálny prístup pri náročnej operácii mojich očí,“ napísala nadšená hudobníčka, ktorá náročný zákrok zvládla na výbornú. „Ďakujem aj celému kolektívu za vytvorenie úžasnej rodinnej atmosféry v čase, ktorý som strávila na klinike,“ dodala s nadšením vážená umelkyňa, ktorá pribúdajúcimi rokmi nestratila ani štipku zo svojho šarmu a noblesy.

zdroj