logo

3F MIKROCHIRURGIA OKA
20 ROKOV SKÚSENOSTÍ

3F mikrochirurgia oka je súkromná očná klinika, ktorá v dnešnej forme existuje od roku 2003, ako druhé najstaršie zariadenie svojho druhu na Slovensku. Poskytuje široké spektrum služieb a zákrokov. Základná starostlivosť je zabezpečená dvoma oftalmologickými ambulanciami prvého kontaktu a optikou, kde sa o pacientov starajú vyškolené optometristky.

V mikrochirurgickej časti kliniky sú okrem ambulancií aj dve operačné sály. Na našej klinike poskytujeme pacientom špičkovú zdravotnú staroslivosť, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu a vyškolenému personálu.

NÁŠ TÍM LEKÁROV A SESTIER

S naším tímom vyškolených profesionálov ste zaručene v tých najlepších rukách. Každoročne vykonávame 2500 zákrokov a okrem najvyspelejších technológií vám garantujeme ľudský prístup, ktorý sa snúbi s dlhoročnými skúsenosťami. Pretože aj vaše oči môžu pocítiť špičkovú starostlivosť.

TECHNOLÓGIE

Od prelomu storočí zaznamenala očná chirurgia mimoriadny technologický pokrok.

Vďaka nemu dnes dokážeme prostredníctvom refrakčných operácií rohovky odstrániť nutnosť nosiť okuliare či kontaktné šošovky. Využite svoju šancu na plnohodnotný život bez obmedzení.

AMBULANCIA

Príjemné prostredie a ľudský prístup sú polovicou úspechu na ceste za Vaším kvalitnejším životom.

Naši lekári radi zodpovedajú Vaše otázky a prevedú Vás všetkými fázami zákroku.

SPOZNAJTE NAŠICH ŠPECIALISTOV

Novinky

close